!!! Pozor změna pořadatele !!!

Ahoj kamarádi automodeláři.

Z důvodu opatření vlády na jaře letošního roku jsme byli nuceni zrušit závody MO v Pardubicích a v Brně a společně jsme se těšili na dobu po prázdninách, kdy jsme se těšili, že již bude vše tak jako dřív. Bohužel situace je taková, jaká je, a tak nám ředitelství školy v MÚ prostřednictvím pořadatele sdělilo, že uspořádání závodu vzhledem k momentální epidemiologické situaci v ČR není možné!

POZOR ZMĚNA! POZOR ZMĚNA! POZOR ZMĚNA! POZOR ZMĚNA! POZOR ZMĚNA!

V dalším odkazu najdete pozvánku na závod seriálu MO v Brně, který nahradí zrušený závod v MÚ. Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR bude závod uspořádán pouze jako jednodenní v sobotu 3.10. 2020 - viz pozvánka.

Vzhledem k dalšímu možnému vývoji situace v ČR, vás všechny prosím, abyste pozorně sledovali stránky seriálu a zprávy na emailu, protože vás budu dále průběžně informovat, jak se situace bude vyvíjet vzhledem k uspořádání posledního závodu na nové dráze v Jihlavě. Doufám, že nám situace dovolí poslední závod uspořádat. Také upozorňuji, abyste měli na závod s sebou připraveny roušky, nebo jinou ochranu dýchacích cest! Dále bych chtěl vyzvat všechny, aby zhodnotili svůj zdravotní stav a Ti jezdci, kteří se necítí zdrávi, zhodnotili svoji účast na těchto závodech. Ten, kdo bude vykazovat příznaky onemocnění může být vyloučen ze závodu, tak aby neohrozil ostatní. Doufám, že jinak proběhne vše v pořádku.

Žádám vás o přihlášení abychom si udělali přehled, kdo se závodu zúčastní. Ukončení přihlášek je 30.9.2020. I tak se těšíme na co největší účast závodníků.

Za SRC Brno J.Švanda