Zrušení závodu v Brně

Ahoj kamarádi automodeláři.
Na základě pokračování nouzového stavu v ČR do 17. 5. 2020 ruším tímto konání závodu seriálu MORAVA OPEN v SRC BRNO dne 16. 5. 2020.
Doufám, že jste pořád všichni zdrávi a v pořádku a společně se mnou se těšíte, až současná situace bude ukončena. Někteří z vás, včetně mě, začali na základě nových rozhodnutí z minulého týdne, vidět světlo na konci tunelu a mohlo se zdát, že se závod v Brně uspořádá. Jenže se ukázalo, že tunel je ještě moc dlouhý a to blikající světýlko moc slabé a vše má háček! Od 11. 5. 2020 jsou sice povolené kulturní a společenské akce do 100 lidí ale je i nadále nutné dodržet min. 2 metrové odstupy, nošení roušek a další a další hygienická nařízení, které nejsme schopni a vlastně ani ochotni zajistit. A navíc stále platí výzva SMČR o zákazu pořádání všech modelářských akcí, která se samozřejmě na závod M-ČR plně vztahuje!!
Spolu s vámi budu doufat, že do 13. 6. 2020 se situace natolik stabilizuje, že nám umožní uspořádat závod v Klokočově bez jakýchkoliv hygienických omezení, zákazů a nařízení!!!!!
Sledujte prosím webové stránky seriálu, kde najdete vždy další informace o případném obnovení činnosti seriálu.

Mějte pokud možno hezké dny! Ředitel seriálu MO J. Švanda